Totem tabela çeşitleri, büyük ve gösterişli bir görünüme sahiptir. Dış mekânlarda şirketlerin kendilerini tanıtmaları için oldukça etkilidir. İnsanlarda merak duygusunu uyandıran bu tür tabelalar, genellikle şehirden uzakta, yol kenarlarında konumlandırılmaktadır. Bu tabelalar “yol tabelası” olarak da isimlendirilmekte ve sıklıkla petrol istasyonları ve AVM’lerde kullanılmaktadır.

Albayrak Dijital Reklam Sizlere bu hizmeti vermektedir.

Totem Tabela Nasıl Yapılır?

Totem tabela, gövde ve kaset bölümlerinden oluşmaktadır. Genellikle bir bütün gibi görünmesine rağmen birbirinden bağımsız parçalar halinde bulunur. Uzun ömürlü olması için montajın dikkatle yapılması büyük önem taşır. Yalnızca boru ve kaset bölümlerine işlem yapılabilmektedir. Hava şartlarına karşı dayanıklı olabilmesi için seçilen malzemeler kaliteli olmalıdır. Işıklı veya ışıksız kullanılabilen totem tabelalar, farklı tasarım seçenekleriyle müşterilerin dikkatini çekmektedir. Genellikle totem tabela, yüksek çelik boruların üstüne kutu kasetin oturtulmasıyla oluşmaktadır. Firmaların ve kurumsal binaların dikkat çekmesi ve fark edilmesi için de kullanılır.

Montajın sağlıklı yapılabilmesi için tabelanın konulacağı yerin belirlenmesi ve dikkatle ölçülerin alınması önemlidir. Her türlü hava koşulunda tabelanın sağlam kalabilmesi için, yere beton dökülür. Bazen de sabit tutabilecek malzemelerle tabela desteklenmektedir. Totem tabela ölçüleri ihtiyaca ve isteğe bağlı olarak değişmektedir.

Bilboard

Sabit Bildoard

Alüminyum konstrüksiyon, talebe göre içten ışıklı kapalı kasa veya ışıksız ya da üstten ışıklı açık kasa olarak üretimi yapılabilir.Açık modellerde elektrostatik boyalı alüminyum gövde, iç zemin su kontrası şeklindedir. Ürünlerin tamamı duvara monte veya zemine ayakla montaj yapılabilecek şekilde billboard imalatı yapılır. Talebe ve adede göre özel renk ve ölçülerde üretim yapılabilmektedir.
Billboard Posteri baskı alan ölçüleri: 340×190 cm (genel kullanım)
Ayaklı Sabit Afişli Billboard
Eko Ayaklı Sabit Afişli Billboard
Duvar Tipi Sabit Billboard
Billboard XL